Ansambl
grb
facebook logo  youtube logo  ЋИР / ENG

Direktor: Slobodan Ćustić

Umetnički direktor: Andrej Šepetkovski

Operativni direktor: Bojana Karajović

Tehnički direktor: Slavica Marković

Glumice


vesna cipcicjadranka selecdanica ristovski

sandra bugarskimilica zaricmilena pavlovic cucilovic

ljubinka klaricpaulina manovnatasa markovic

ivana nikolicmilica isakovicsladjana vlajovic

jelisaveta orasaninaleksandra anja alac

Glumci


slobodan boda ninkovicaleksandar alacslobodan custic

marko-zivicmilan-cucilovicdragisa milojkovic

pavle pekicmilorad damjanovicivan-tomic

daniel sicpetar bencinasavo-radovic

srdjan dedicfilip gajicvladan milic

andrej sepetkovskijovo maksic

Umetnička produkcija:

Umetnički sekretar: Ana Jelić, Dramaturg: Maša Stokić, Organizator u umetničkom sektoru: Marija Batinica, Inspicicjenti: Dejan Popović, Zoran Milojević, Zorica Popov, Sufleri: Marija Stojić, Olivera Milosavlјević, v.d. Bibliotekar: dr Bilјana Ramić

TEHNIČKI SEKTOR

Scenska produkcija:

Organizator razvoja održavanja: Igor Popovski, Glavni stolar: Obrad Srećković, Stolar: Života Simić, Glavni bravar: Predrag Panić, Bravari: Zoran Ristić, Goran Pisar, Slikar vajar: Branko Dimić, Kaširer - majstor: Branislav Ristovski

Scenska tehnika:

Majstor pozornice: Vladimir Radisavlјević, Vođe strane: Stanoje Grujić, Darko Inđić, Dekorateri: Redžep Kolјena, Nebojša Brlić, Cug majstor: Vladimir Lončar, Glavni rekviziter: Marko Mlađenović, Rekviziteri: Zoran Petrović, Горан Милошевић, Glavni garderober: Dragana Dragićević, Garderoberi: Gordana Martinjaš, Dragana Krog, Neda Antonijević, Majstor svetla: Siniša Čupić, Tehničari rasvete: Dragan Arsenić, Ilija Kozjak, Nebojša Krog, Majstor tona: Dušan Žarkov, Tonski tehničari: Dragan Cvetković, Darko Ilijevski, Majstor maske i frizeraja: Marija Milovanović, Šminkeri, frizeri, vlasulјari: Natalija Pantić, Marija Sibinović, Higijeničari scene: Zlatica Mašić, Zorka Matić, Električar: Branislav Đuđić

OPŠTI SEKTOR

Administrativni i finansijski poslovi:

Sekretar pozorišta: Snežana Zubić, Nabavlјač: Milenko Đurić, Portir: Bilјana Stamenkov, Rukovodilac knjigovodstva: Dragan Matić, Knjigovođa: Dejan Stojanović, Kontista - blagajnik: Želјko Nikolić, Biletar: Ida Đorđević

Marketing:

Rukovodilac marketinga: Goran Stojilјković, Distributer ulaznica: Marica Vrisk, Dizajner: Slobodan Stepić

Honorarni saradnici Pozorišta:

Srđan Obrenović, Ivana Jovović, Tamara Hristov, Mateja Radisavljević, Dragana Anđelković, Jovana Matić, Miloš Milošević, Vladimir Gavrančić, Vladimir Becin, Irenka Panić, Mihajlo Levin

Gostujući glumci i saradnici:

Milena Dravić, Dragan Bjelogrlić, Nataša Ninković, Anita Mančić, Miloš Biković, Mihajlo Janketić, Predrag Ejdus, Boris Komnenić, Vojin Ćetković, Vuk Kostić, Feđa Stojanović, Ljubomir Bandović, Dušanka Stojanović, Neda Arnerić, Nebojša Ljubišić, Elizabeta Đorevska, Sena Đorović, Ivan Zarić, Nikola Rakočević, Danina Jevtić, Jelena Ćuruvija Đurica, Suzana Lukić, Bora Nenić, Miloš Lazić, Radmila Tomović, Mateja Popović, Sonja Živanović, Danijela Stojković, Rade Marković mlađi, Miljan Prljeta, Miljana Gavrilović, Uroš Jakovljević, Miodrag Radonjić, Žarko Stepanov, Nebojša Đorđević, Azra Čengić, Dobrila Ilić, Zoran Đorđević, Boris Radmilović, Dragoslav Ilić Ilke, Vladimir Paunović Beća, Jelena Rakočević, Maja Kulundžija Zoroe, Biljana Maletić Zaverla, Tomislav Magi, Anđela Jovanović, Marko Janjić, Hana Selimović, Olivera Viktorović Đurašković, Miloš Milić, Milica Gojković, Milica Gojković, Marija Milenković, Tanasije Uzunović, Nemanja Oliverić, Mladen Sovilj, Jovana Gavrilović, Zijah Sokolović, Bojan Žirović, Maja Ranđić, Miloš Petrović, Lazar Đukić, Luka Miljković, Pavle Jerinić, Joakim Tasić, Jovan Belobrković, Milica Stefanović, Ivan Đorđević, Nebojša Đorđević, Andrijana Oliverić, Željko Maksimović, Katarina Dimitrijević, Tatjana Kecman, Katarina Marković, Nenad Jezdić

Služba razvodnika:

Despot Kamatović, Tamara Šćepanović, Jelena Bogdanović, Nevena Ilić, Irina Rajković, Isidora Popov, Aleksandra Arsenić